Čínská energetická masáž patří k čínské medicíně jako akupunktura a akupresura je to velmi účinná ,ale v našem prostředí méně známá masáž. Od klasických masáží se liší prací se systémem akupunkturních drah a bodů.

Masáž je prováděna speciálním olejem na prohřátí svalů.Masírují se záda, nohy, ruce.

Při této masáži Vám masér provede diagnostiku a může být spojena s baňkováním a nebo moxování. Moxování je nahřívání akubodů pro dosažení harmonie celého těla.

Příznivé vlivy masáže:

- posiluje imunitu

- napomáhá vyloučení škodlivin

- zmírňuje bolest

- pročišťuje krev

- regulace toku krve a energie tchi v těle

- má vliv na kůži, zvyšuje její odolnost, podporuje její regeneraci

- čistí povrch kůže od škodlivých látek

- má příznivý vliv na svaly a klouby

- zvyšuje průtok krve a odstraňuje stagnace a spazmy v okolí a celkově pročisťuje krev

- ovlivňuje složení krve zvyšuje podíly bílých a červených krvinek

+Podle přání zákazníka je možná Masáž vsedě na masážní židli

Masáží vsedě se dokáží uvolnit ztuhlé svaly a navodit pocit relaxace díky účinným hmatům, které masér vykonává i pro něho v pohodlné pozici. Masáž vsedě je v zahraničí velmi oblíbená. Masírují se takto záda, šíji, ruce.Masíruje se buď olejem na holou kůži nebo přes sarong na speciální židli. Speciální židle je navržena pro maximální pohodlí klienta, všechny končetiny a potřebné partie jsou dokonale zafixované a svaly krční páteře a ramen jsou pro maséra lépe dostupné než při masáži v leže.Tato masáž skvěle doplňuje následnou čínskou energetickou masáž ,která je prováděna v leže.

Detoxikační kúra na přístroji RPZ 14

Pro mnohem efektivnější nastartování imunity a následné očištění (detoxikaci) organismu od všech toxínů nashromážděných z našeho způsobu života v různých orgánech našeho těla doporučujeme tuto ojedinělou proceduru.Po a nebo před masáží se usadíte na pohodlný gauč nebo křesílko a necháte na sebe působit blahodárné paprsky plasmového generátoru, který cíleně zaměří a rozproudí detoxikační proces ve vašem těle.

Cena masáže 60min.  ….699kč

90min……1100kč

(pro klienty Benefit Plus cena dle dohody)

Objednávky termínů na tel. 774 815 753 (možné i SMS), nebo emailu: info@bohemiacentrum.eu

Vaše případné dotazy rádi zodpovíme na emailu: info@bohemiacentrum.eu