Systém řízeného prostředí

NASTARTUJTE SVOU IMUNITU A ZBAVTE SE STRESU

Získáte lepší náladu, zregenerujete tělo v naší relaxační místnosti, kde Vám nasimulujeme pobyt u moře, na horách, solnou jeskyni.

Obsahuje následující komponenty:

- tepelné infrazářiče: infračervené (“tepelné”) záření proniká skrze kůži a svou energii odevzdá tkáním v podobě tepla. Tím způsobuje prohřátí tkání jakoby ze vnitř, velmi podobně jako to umí slunce v létě. V budce jsou tyto infrazářiče z hlediska výkonu a rozmístění navrhnuty tak, aby tyto “prohřívací” účinky byly podobné v tomto směru účinku slunce.

- světelný zářič: pod stropem budky je instalováno osvětlovací těleso generující světlo o takovém světelném toku a zabarvení, aby se velmi blížilo světlu slunce. Je to takový sluneční simulátor. Kombinace tohoto osvětlovacího tělesa s výše zmíněnými infrazářiči umožňuje vcelku věrohodně napodobovat sluneční světlo což je dobré jak pro lidi trpícími zimními depresemi z nedostatku světla,  tak i pro lidi kteří mají obecně rádi slunce, světlo, teplo atd…. Tento systém umožňuje v lidském těle startovat blahodárné procesy podobně jako to umí slunce.

- regulace prostředí: v budce je možné regulovat teplotu a vlhkost díky čemuž lze vytvořit prostředí z hlediska komfortu šitého na míru každému klientovi.

- zvuk: budka je izolována proti venkovnímu hluku a uvnitř je instalován audiosystém umožňující vytvořit zvukovou atmosféru podle aktuálních potřeb. Zvuk moře, relaxační hudba, Tibetské mísy atd….

- barvy: mimo hlavního osvětlení je v budce také instalován systém pro barevné nasvícení. Barevné světlo umocňuje atmosféru, působí na naše aktuální rozpoložení a umožňuje tak společně s dalšími technologiemi vytvořit podmínky ideální pro relaxaci, energetizování, uvolnění, úpravu cirkadialní rytmicity a tak dále….

- záporné ionty: blahodárné účinky záporných iontů jsou velmi známy třeba z přírodních jeskyní kam se chodí ozdravovat třebas astmatici ale i lidé chtějíc si je odpočinout nebo podpořit revitalizaci. Budka obsahuje generátor záporných iontů a je v tomto směru také patřičně přizpůsobena (vodivá podlaha a prostředí srovnávané s zemským elektrickým potenciálem). Díky tomu lze v budce vytvořit prostředí a podmínky podobné v prostorech přírodních jeskyní a nechat tak působit jejich blahodárné účinky na lidský organizmus. Jedná se hlavně o podpoření hojení, revitalizace, zlepšení okysličení atd…

- aromaterapie: o možnostech vůní netřeba moc psát. Budka umožňuje zaplavit vůní dle potřeb klienta pro podpoření uvolnění, dobré nálady / atmosféry a tak…

Zkráceně o možnostech systému řízeného prostředí :

- fototerapie
- aromaterapie
- záporné ionty
- prohřívaní
- simulace slunce – proti zimním depresím a tak podobně
- barevné světlo a zvuk – pro manipulaci s atmosférou a podpoření ostatních technologií

Řízení: vše zmíněné je řízeno pomocí počítače, což umožňuje vytvářet programy šité na míru. Ať už se jedná o vytváření prostředí (simulace pobytu v přírodní / solné jeskyni, u moře na pláži, v lese atd….)   Nebo konkrétním účelům: relaxace, revitalizace, odpočinek před-po zátěži, doplněk masáží/jiných procedur.

15 min.200kč

30 min.400kč

40 min.500kč