Začíná období chřipek a nachlazení, naše imunita bude tvrdě zkoušená ze všech stran.

O parazitech už bylo psáno mnohé. I v naší praxi docházíme k tomu, že parazité  a další patogeny jsou příčinou různých nemocí. A proto je důležitá správná diagnoza. Detekce patogenů je prvopočátek úspěšné regenerace a řešení problémů.

GenerátorF-scan3 nejmodernější modelová řada od švýcarského výrobce, který vyrábí lékařsky certifikované přístroje pro zjišťování patogenních mikroorganismů v těle (plísní, baktérií, virů i parazitů) a jejich následnou likvidaci. Je určen především pro lékaře a terapeuty. Měřící frekvence má od 1HZ-15MHZ. Přístroj má amplitudu  vlny sinusového i čtvercového signálu, kmitání (WOOBLE) s možností nastavení šířky pásma okolo jmenovité frekvence. Je tedy nesmírně přesný.

Je to zařízení, které využívá rezonující frekvence, aby prozkoumalo stav lidského těla. F-Scan3 detekuje frekvenci, při které infekce, viry a jiné formy nemoci rezonují, pak „zapíše“ cíl na přesné frekvenci. Největší výhodou F-Scanu je jeho schopnost kombinovat Rifeho a HuldaClarkmetodu, umožňující zaměřit a léčit buňky bez poškození jakékoliv zdravé okolní tkáně.

F-scan3 používáme zejména pro diagnostiku, poté doporučujeme na likvidaci patogenů Plasmový generátor RPZ 14.Plazmový generátor RPZ 14 využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů – Dr.Royala Raymonda Rife. Naprosto cíleně nastavíme konkrétní frekvence na plazmovém generátoru RPZ 14 a patogeny likvidujeme.

Tato metoda je známa už od 2.světové války.Bohužel k nám se dostává až teď.

cena vyšetření na F scanu- 600kč

cena regenerace na RPZ 14 – 600kč /1 h / při 2 a více hodinách sleva.