Plazmový generátor RPZ 14 využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů – Dr.Royala Raymonda Rife. Díky frekvenčního generátoru F-scan3 naprosto cíleně nastavíme konkrétní frekvence na plazmovém generátoru RPZ 14 a patogeny likvidujeme.

Zacilujeme tedy konkrétní číslo frekvencí (existuje jich 999.999), čímž zkracujeme dobu plazmování. Není třeba plazmovat jeden patogen 10 a více minut, nebo opakovaně, jak to propagují někteří majitelé plazmových generátorů. Každý patogen má frekvence vlastní a také je velmi rád mění, proto je střelba od pasu používat frekvence již přednastavené. Je tedy potřeba mít frekevence aktuální (které máme díky F-scan3) a přesně je zaměřit.

Plazmový generátor české konstrukce od společnosti Z-technology s.r.o. pracuje naprosto přesně, bez zkreslení výstupních impulsů od 5Hz až do 900kHz. Patří na první místo ve světě.Jde zatím o nejdokonalejší přístroj tohoto druhu, který je v současné době k dispozici.

Pronájem PLAZMOVÉHO GENERÁTORU 1 min. 10,-